niedziela, 19 września 2010

Orient Express na Innych Sferach

Tak, wiem, redundant kitteh is redundant. Ale zawsze warto napisać coś o Orient Expressie. Kompletna rozpiska na Inne Sfery wylądowała na blogu OE.

Ciekawe, na ile takie podejście (względem starych edycji: wywalenie ogólnej prelekcji OE, dodanie prelekcji o konkretnych tematach i wpisanie w rozpiskę związanych z nimi gier; względem FanFestu, uwzględnienie pewnej ilości sesji na życzenie) się sprawdzi.

Jeśli okaże się że średnio, w zapasie zostają Duże Iwenty, jak publiczne gry w Action Castle czy coś w stylu tournamentów (kiedy jednocześnie kilka grup gra w ten sam dungeon - nawet w przypadku gier dla hipsterów, jak Poison'd, Kagematsu czy Montsegur 1244, to może wyjść ciekawie, ze względu na sytuację startową). A jak nie, będzie się myśleć. Zresztą następna edycja pewnie najwcześniej wiosną, na Pyrkon, a może później.

Jeszcze jedno, jestem bardzo zadowolony z tej listy gier - zobaczymy, oczywiście, ile z nich faktycznie się odbędzie, ale w tej edycji nie ma żadnego OSR czy mało znanego mainstreamu. Indie kitteh is happy.

2 komentarze:

  1. Hej, a gdyby - bardzo hipotetycznie - założyć, że się z S. zjawimy na IS, to w ramach gry na życzenie poprowadzisz Infocalypse World?

    OdpowiedzUsuń
  2. Czemu nie! Ale pamiętaj, że AW na jednostrzale nie daje naprawdę solidnego kopa ;-)

    OdpowiedzUsuń